1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

2021 Volkswagen Passat Alltrack Türkiye’de satışa çıkıyor

2021 Volkswagen Passat Alltrack Türkiye’de satışa çıkıyor
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

mahsul gamında yeni bir kitleye erişme potansiyelini getiren 2021 Volkswagen Passat kırmızıltrack, hafif arazi yeteneklerini ve karakterini taşıyor.

Türkiye’de 2005 yılından bu yana segmentinin lideri olan Volkswagen Passat, Autoshow 2021’de Volkswagen’in podyuma çıkarttığı önemli isimlerden birisi olacak. D segmentinde yer almasına rağmen kendinden daha erişilebilir modelleri geride bırakmayı başaran ikonik aileye eylül ayıyla birlikte çok ciddi bir versiyon giriş yapıyor. Ailenin yeni üyesi ve önümüzdeki günlerde Türkiye yollarına çıkacak olan 2021 Volkswagen Passat kırmızıltrack de ilk kez fuar kapsamında tanıtılıyor. Off-road yollarda, dağ/arazi koşullarında veya römorklu kullanımlarda da Passat’ın bilinen sürüş kalitesini barındıran model, sedan ve SUV modelleri arasında son derece başarılı bir geçiş niteliği taşıyor. Passat kırmızıltrack, 2.0 TDI 200 7 ileri DSG motor seçeneği ile 2021 son çeyreğinde satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkanlarıyla 2021 Volkswagen Passat kırmızıltrack

4MOTION 4×4 çekiş teknolojisine sahip olan versiyon şehir ve arazi sürüş deneyimini kombin eden yeni bir stationwagon versiyonu olarak sunuluyor. kırmızıltrack, Passat’ı sadece asfalt yollarda sürmekle kalmayan, ona bir römork bağlamak isteyen veya kayak tatilinde mükemmel yol tutuşuna değer veren özel sürücüler için geliştirilmiş durumda. Passat kırmızıltrack’ın standart özellikleri arasında arazi sürüşü için uyarlanmış gövde altı korumalı tamponlar, ilaveten gövde altı korumasına sahip eşik uzantıları ve sağlam çamurluk uzantıları ile paslanmaz çelik görünümlü ön arka marşpiyel bulunuyor. hususi bir off-road modu, daha fazla yerden yükseklik sağlayan modifiye edilmiş donanımı ve sürekli 4MOTION dört tekerlekten çekiş teknolojisi sayesinde, Passat kırmızıltrack, arazide sürüş yaparken bile yüksek konfor vadediyor. Modelle ilgili fiyat ve ayrıntılı donanım nitelikleri kısa süre içerisinde paylaşılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap