1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

2021 MET Gala’da Kim Kardashian’ın yanındaki gizemli erkeğin kimliği belli oldu

2021 MET Gala’da Kim Kardashian’ın yanındaki gizemli erkeğin kimliği belli oldu
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

2021 MET Gala'da Kim Kardashian'ın yanındaki gizemli erkeğin kimliği belli oldu

- Advertisement -

Kim Kardashian, 2021 MET Gala’ya yüzü dahil tüm vücudunu kaplayan bir kostümle katılmış, gecenin en dikkat çeken ismi olmuştu. Kardashian’ın yanında, benzer tarzda kıyafetiyle poz veren ve Kanye West’e benzetilen gizemli erkeğin kimliği belli oldu.

sQUDIKQ E6b LQge5hkHg
Kim Kardashian, New York’taki Metropolitan Sanat Müzesi’nde önceki gece gerçekleşen 2021 MET Gala’ya yüzü dahil tüm vücudunu kapatan bir kostümle katılmıştı. Tekbaşına poz verse de bir ara 40 yaşındaki reality show yıldızının yanında, kendisi gibi siyahlar içinde kimliği bilinmeyen bir erkek de kırmızı halıda yer almıştı.
maOhy6bhFEqlGZYdXw2T1w
Pek çok kişi onun, Kardashian’ın boşanma aşamasında olduğu rap şarkıcısı eski eşi Kanye West olduğunu düşünmüştü. Şimdi, kırmızı halıdaki gizemli erkeğin kimliği belli oldu.
aznm5MQBwk2dw6 S9QYz2g
Kardashian’ın yanında MET Gala pozu veren kişi, Balenciaga’nın yaratıcı yönetmeni Demna Gvasalia idi.
“YÜZ YOK AMA HERKES ONUN O OLDUĞUNU BİLİYOR”
E! News’e konuşan bir kaynak, Kardashian ile ünlü tasarımcıyı tanıştıran kişinin Kanye West olduğunu söyledi. “Kim’in bu görünüşü, yeni bir alt kültür ve moda ifadesi gibi. Logo yok, yüz yok ama herkes onun o olduğunu biliyor” diye konuştu.
vQ3mSrQi60284nG51Vz MA
Kardashian, kostüm galasında uzun pelerinli bir Balenciaga tasarımı kıyafetle boy göstermiş, gecenin en çok konuşulan ismi olmuştu.
UYj0Ha1iZ0ijU4 Ku3TjZQ
Kardashian, MET Gala’dan birkaç gün önce de New York’ta görüntülendiğinde benzer tarzda yüzünü kapatan bir kıyafetle görüntülenmişti. Görünümü, MET Gala’ya bir gönderme olarak değerlendirilmişti.
5aFIpggexE Ni PzQO0yIA
Tahminler doğru çıktı ve Kardashian, yeni moda anlayışını MET Gala’ya taşımıştı.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap