1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. 2021 Kia Sportage Black Edition Türkiye’de satıştaİ işte detaylar

2021 Kia Sportage Black Edition Türkiye’de satıştaİ işte detaylar

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Yeni nesliyle Tucson gibi ses getiren aile için sürpriz bir hamleyle Türkiye’ye 2021 Kia Sportage Black Edition, tasarımıyla fark taratıyor.

C SUV segmentinde hiç olmadığı kadar yoğun olan rekabette yeni jenerasyonuyla payını artırma potansiyeli taşıyan Sportage, ırak şark sonrasında Avrupa pazarın için de gün sayıyor. Kısa süre önce Avrupa versiyonu tanıtılan yeni neslin yollara çıkışı için beklenirken, Türkiye pazarında satışa olan eski nesil için özel bir versiyon duyurusu gerçekleştirildi. “Black Edition” serisini eylül ayı itibarıyla Türkiye’de satışa sunan Kia, kullanıcıların dikkatini çekmek istiyor. 2021 Kia Sportage Black Edition, 1,6 litre dizel motor ve otomatik şanzıman seçeneğiyle sunduğu güçlü performansın yanında Black Edition versiyonuyla tasarım alanında da iddiasını artırıyor.

kia sportage black 1
kia sportage black 2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Sportage Black Edition, tasarım ayrıntılarıyla dikkat çekiyor

kara ayrıntıların öne çıktığı Black Edition versiyonu, siyah renk 17 inç alaşımlı jantlar, gövde rengi kapı kolları, ön ve arka parlak siyah tampon koruma, yeni tasarım parlak siyah radyatör ızgarası, parlak siyah tavan rayları ve LED ön farları ile dikkat çekiyor. siyahrtılmış Kia logosu ve parlak siyah Sportage logosu ile “Black Edition” temasını ortaya koyuyor. Türkiye’ye sınırlı sayıda getirilen Sportage Black Edition, 4 farklı renk alternatifi, benzersiz ve göz alıcı tasarımıyla eylül ayına özel 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor. Sportage Black Edition 439.900 TL’lik liste fiyatıyla kullanıcıları bekliyor olacak.

alakali video

Yeni Hyundai Tucson[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap