1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

130 km menzil sunan hafif elektrikli bisiklet: Tenways eBike [Video]

130 km menzil sunan hafif elektrikli bisiklet: Tenways eBike [Video]
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Elektrikli bisikletlere olan ilgi her geçen gün artmakta. Bu durumun farkında olan üreticiler de satışa sundukları elektrikli bisiklet modelleriyle kullanıcıların ilgisini çekmeyi amaçlıyor.

Fon toplama platformu Indiegogo üzerinden başlatılan bir proje Tenways eBike adını taşıyor. Piyasadaki elektrikli bisikletlerle karşılaştıldığında yüzde 40 daha hafif olduğu belirtilen bisiklet şehir içi kullanımına yönelik tasarlanmış durumda. 15 kilogram ağırlığa sahip olan elektrikli bisiklet 130 kilometre bir menzil vadediyor. 2.5 saatte şarj edilebilen bisiklet 3 seviye pedal asistan desteğine sahip. IP65 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı da dayanıklı olan bisiklette hidrolik disk fren kullanılıyor. Bisiklet akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamayla da uyumlu şekilde çalışıyor. Uygulama üzerinden hız ve menzil bilgileri kullanıcılara sunuluyor. Yüksek kaliteli yansıtıcı çizgiler kullanıcıların bisikleti geceleyin güvenle kullanmasına imkan tanıyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisiklette 250 watt fırçasız motor bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tenways eBike satış fiyatı ne kadar?

bedensinde alüminyum malzemenin tercih edildiği model üretim için gerekli fon desteğini çoktan toplamış durumda. İlk sevkiyatı eylül ayında yapılacağı açıklanan bisikletin fiyatı ise 1.299 dolar olacak. Sınırlı bir süre için geçerli olacak bu fiyatın daha sonrasında artacağını söyleyelim. Sunduğu hafiflik ve özelliklerle dikkatimizi çeken bisikletin tanıtım videosunu haberin girişinden izleyebilirsiniz.

alakali video

Elektrikli bisiklet Tenways eBike’ın tanıtım videosu[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap